Blog Archives

Drzwi drewniane – Alport

Drzwi drewniane - Alport

Wszyscy obserwujemy, jak ciężko w obecnych czasach nabyć interesujące wyroby drewniane.

Na rynku panują wyłącznie produkty z płyt MDF, a posadzki kładzie się najczęściej z imitujących drewno laminowanych paneli.

Alport Bytom wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów chcących w swoich domach posiadać produkty drewniane – wytwarza najwyższej jakości tworzywa wykończenia wnętrz: schody drewniane, elementy na zewnątrz: tarasy drewniane oraz elementy małej architektury: drewutnie.

Alport cechuje wieloletnie doświadczenie na rynku. Zaczynaliśmy od wytwarzania okien z aluminium, ale ze względu na różnorakie oczekiwania naszych Odbiorców należało rozszerzyć naszą ofertę.

Nasza firma mieści się w Bytomiu, ale z powodu wysokiej jakości kupują u nas odbiorcy z całego województwa i nie tylko.

Nie tylko produkujemy. Dostarczamy całościowe usługi poczynając od doradzania, poprzez projektowanie a na usłudze montażu kończąc.

Oddzielną odnogą naszej działalności jest renowacja drzwi. Śląsk na swoich terenach mieści setki obiektów sakralnych do których nasza oferta również jest kierowana.

Posted in diesel Wyposażenie | Tagged | Leave a comment

Blachy hardox

Blachy hardox

Hardox to jakość której nie trzeba prezentować. Elementy mają opinię wytrzymałych na ścieranie co wpływa na okres pomiędzy wymianami części maszyn. Dzięki zaawansowanej technologi wytwarzania blachy hardox są uznawane jako najlepsze rozwiązanie tam, gdzie dochodzi do zużywania części maszyn i urządzeń.

Warto zaznaczyć że blachy hardox to:

  • hardox hituf,
  • hardox extreme,
  • hardox extreme,
  • hardox 500,
  • hardox hituf.

Pomiędzy rodzajami występują istotne różnice we wytrzymałości co przekłada się na różnicami w zastosowaniu.

Posted in diesel Budownictwo | Tagged , , , , | Leave a comment

D&G Finanse – Ubezpieczenia Bytom

D&G Finanse - Ubezpieczenia Bytom

Biuro doradztwo ubezpieczeniowego D&G Finanse, oferuje wyszukanie wartościowego ubezpieczenia w dobrej kwocie. W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia zapewniające szeroką ochronę zdrowia i życia, pojazdów, nieruchomości, mienia firm oraz wakacji za granicą. Od długiego czasu współpracujemy z największymi ubezpieczycielami, jak np. PZU, Ergo Hestia, Compensa oraz Liberty Ubezpieczenia. Biuro doradztwo ubezpieczeniowego D&G Finanse zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Drzymały 8/0221 w w centrum Bytomia. Nasza oferta jest najbogatsza w okolicy, dzięki czemu oferujemy więcej za mniej. Informacje o naszym biurze ubezpieczeń dostępne są pod adresem internetowym www.dgfinanse.pl.

Posted in diesel Ubezpieczenia | Tagged , , | Leave a comment

Butle gazowe Piekary Śląskie

Butle gazowe Piekary Śląskie

Od lat prowadzimy współpracę z największymi dystrybutorami butli gazowych w Polsce. Oferujemy dowóz wysokiej jakości butli propan-butan do domu lub firmy w atrakcyjnych cenach. W ofercie naszej firmy znajdują się butle z gazem propan-butan, butle do kuchenek gazowych oraz butle do wózków widłowych oraz czynnik R134a. Chętnie podejmiemy współpracę w ramach sprzedaży butli gazowych. Zapewniamy dowóz w następujących miastach Piekary Śląskie, Zabrze, Wojkowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów i innych w okolicy.

Posted in unimak Ogrzewanie | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Laptopy – sklep

Laptopy - sklep

Każdy całkowicie zdaje sobie sprawę z tego, że elektronika psuje się w najmniej oczekiwanych chwilach. Laptop to też elektronika, właśnie dlatego musisz mieć pojęcie, że w pewnych sytuacjach szybki i niedrogi serwis laptopów jest wymagany. Jeżeli wyszukujesz pomocy zawodowców, którzy naprawiają oprzyrządowania elektroniczne dziedziny informatyki - uprzejmie zapraszamy do nas. Laptopy hp lub też notebooki hp to oprzyrządowania, które naprawiamy niemalże od ręki. Perfekcyjnie znamy budowę tych informatycznych gadżetów, co zezwala nam ekspresowo diagnozować problem i tanio naprawiać przy użyciu najświeższych technologii. Przekonaj się samodzielnie na opisującej nas stronie internetowej. Masz prawo też poczytać opinie o nas.

Posted in unimak Sprzęt komputerowy | Tagged , , | Leave a comment

Przeprowadzki Bytom

Przeprowadzki Bytom

Chociaż kryzys ekonomiczny dał się najbardziej odczuć w przemyśle budowlanym to pomimo tego nie obniżył ważnego wzrostu popytu na nabycie mieszkań, oraz domów co spowodowało seria relokacji. Przeprowadzają się osoby prywatne, ale także i biura. Ze względu na to zakłady przeprowadzkowe realizujące relokacje i przeprowadzki doznają teraz też rozrost aktywności. Właściwe firmy od przeprowadzek umożliwiają nie jeno sam przewóz w ciągu przenosin. Większość z nich zatrudnia bagażowych którzy są rozliczani za przekazanie naszego mienia do auta. Przemieszcza się rozmaite obiekty, od tycich paczek zaczynając, po bardzo masywne obiekty, w wielkościach też hurtowych. Trafia się także fracht obrazów jak też przewóz pianin, co jak zdając sobie sytuację, nie jest łatwym zadaniem. Zakłady wytwórcze używają transportu samochodowego w zamiarze przesłania swoich artykułów do klientów. Przemieszczając wartościowe mienie, obiekty nie sposób przystać na możliwość niewykwalifikowanej firmy. Jedną z mocnych firm realizujących usługi transportowe jest firma Przeprowadzki Bytom. Firma owa ma rozliczną flotę samochodową, na skutek tego może zagwarantować natychmiastowo wprawnych usług transportowych.Mniejsza z tym czy będą to przeprowadzki na terenie aglomeracji Bytom czy też na Śląsku. Należyty transport to gwarancja, że nasze przedmioty będą zapakowane i dostarczne do celu w doskonałym kondycji. W następstwie tego polecamy do przetestowania firmowych serwisów.kroczy dlugoletnie

Posted in unimak Firmy wg branż, unimak Transport, unimak Usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

Ośrodek leczenia uzależnienia – Dom nadziei

Ośrodek leczenia uzależnienia - Dom nadziei

Nasza Organizacja Pożytku Publicznego pod nazwą „Dom Nadziei” prowadzi odpowiednie szkolenia. Leczenie uzależnień to podstawowa działalność naszego Ośrodka. Pomagamy wszystkim, którzy tej pomocy wymagają. Jeśli chcesz też możesz pomóc poprzez przekazanie darowizny dla dzieci poprzez naszą Organizację Pożytku Publicznego. Nasz ośrodek leczenia uzależnień to zarejestrowana organizacja, która udziela pomocy nie tylko samym uzależnionym, ale także ich rodzinom. Na codzień kierujemy się wartościami chrześcijańskimi, a u podstaw naszej działalności znajduje się poszanowanie wolności człowieka. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do pomocy.

Posted in unimak Zdrowie i uroda | Tagged , , , | Leave a comment