Blog Archives

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe

Polecamy www domy szkieletowe śląsk : tutaj dowiesz się fascynujących spraw dotyczących budowy domów, a zwłaszcza domów drewnianych, które ostatnimi czasy są całkiem praktykowane w naszej ojczyźnie. Domy z bali posiadają sporo plusów i warto o nich się dowiedzieć przed decyzją jaki dom się postawi. Nie zwlekaj dłużej wręcz przeciwnie wstąp na naszą www i zapoznaj się z technologią oraz ofertą budowy domów z bala.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , | Leave a comment

Sklep z olejami naturalnymi

Sklep z olejami naturalnymi

Spożywanie zdrowych tłuszczów jest ogromnie istotne. Naszemu organizmowi musimy dostarczyć tłuszcze pochodzenia zwierzęcego oraz tłuszcze roślinne, ze szczególnym uwzględnieniem tych drugich. Nie każdy z nas wie, iż najbardziej zdrowe oleje to oleje zimnotłoczone. Taki olej powinien jak najprędzej znaleźć się w naszej kuchni. Jeżeli będziemy używać tego oleju do każdych naszych posiłków to możemy być pewni, iż nasze zdrowie będzie bezpieczne. W przeciwieństwie do innych olejów, oleje zimnotłoczone nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby oddziaływać niekorzystnie na nasz układ zdrowotny.

Posted in unimak Zdrowie | Tagged , , , | Leave a comment

Get Better – szkoła językowa

Get Better - szkoła językowa

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia oferty Centrum Edukacyjnego Get Better. Nasze Centrum rozwija się oraz mamy już dwie placówki- w Wiśle i w Ustroniu. Jesteśmy nie tylko szkołą językową, choć to kluczowy zakres naszej aktywności. Coraz większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się ostatnio korepetycje oraz konsultacje mające na celu łatwość przygotowywania do matury, testu gimnazjalnego bądź uzupełnienie szkolnych braków. Nasi nauczyciele chętnie pomogą w nauce języka polskiego, biologii, matematyki, chemii oraz fizyki. Prowadzimy również liczne kursy językowe- uczymy większości zachodnich języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, norweskiego i szwedzkiego. Więcej informacji odnajdą Państwo naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Kursy i szkolenia | Tagged , , , , , , | Leave a comment