Blog Archives

Projekt ogrodu Częstochowa

Projekt ogrodu Częstochowa

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku architektury pozwala nam zapewnić profesjonalnych usług w zakresie realizowania projektów architektury krajobrazu ponadto projektowanie wnętrz. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić zarówno wykonanie projektów ogrodów prywatnych a także przestrzeni publicznych. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów co pozwala nam zapewnić zarówno wykonanie indywidualnie dopasowanych oraz zgodnych z najnowszymi trendami projektów a jednocześnie profesjonalne realizacje. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Posted in unimak Ogród | Tagged , | Leave a comment

Liftplus.pl: redukujemy bariery architektoniczne

Liftplus.pl: redukujemy bariery architektoniczne

Lift Plus PL Kaczmarczyk Spółka Jawna, ul. Strażacka 33, 42-263 Wrzosowa koło Częstochowy. Nieprzerwanie od 2002 roku firma Lift Plus oferuje Klientom szereg urządzeń, wspomagających osoby niepełnosprawne w ich codziennej batalii z rzeczywistością. Te urządzenia to między innymi: windy dla niepełnosprawnych (zarówno małe, do trzech metrów podnoszenia, jak i większe, do piętnastu metrów, a także windy peronowe), platformy przyschodowe (przeznaczone do schodów prostych oraz krętych), wanny i podnośniki pacjenta, szyny i rampy najazdowe. Zapraszamy na Liftplus.pl, gdzie za pośrednictwem czatu on-line nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu porad i zaproponują skuteczne rozwiązania Państwa problemów.

Posted in unimak Zdrowie | Tagged , , , | Leave a comment

Szkoła jazdy Częstochowa

Szkoła jazdy Częstochowa

O ile mieszkasz blisko Częstochowy i właśnie udało Ci się myśleć o wyrobieniu prawa jazdy kat. B, to chcemy zachęcić Cię do bliższego zapoznania się z witryną częstochowskiej szkoły jazdy, w jakiej uważni i przyjemni instruktorzy zadbają o to, abyś bardzo dobrze ogarnął sztukę prowadzenia samochodu!

W promowanej nauce jazdy klienci kierują identycznymi pojazdami jak te, jakie obecne są w czasie egzaminów. Jednak dbamy nie tylko o to, żeby jak najlepiej nauczać jazdy, skupiamy się także na nauce wiedzy teoretycznej, przez co zdanie egzaminu na prawko jest o wiele mniej trudne.

O poziomie rekomendowanej szkoły jazdy mają prawo świadczyć najlepsze miejsca w rankingach zdawalności. Zajrzyj na stronóę i zaklep termin szkolenia, a u nas nauczysz się wszystkich tras egzaminacyjnych w Częstochowie!

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Faktem jest, że doświadczenie i świadomość przychodzą ludziom z wiekiem. Nie można nie zgadzać się z tym stwierdzeniem w nawiązaniu do ubezpieczeń. Znikomy procent młodych ludzi sprawdza co jest w ich ubezpieczeniu. Generalnie opłacają składki ubezpieczeń grupowych proponowanych im w szkołach a następnie w początkach pracy zawodowej w przedsiębiorstwie w którym zaczynają.

Dopiero z czasem przychodzi troska o siebie i bliskich. Powiększa się rodzina. Trzeba być odpowiedzialnym już nie tylko za siebie ale również za bliskich. Dopiero wtedy zaczynamy interesować szczegóły umów ubezpieczeniowych. Czytamy umowy i sprawdzamy co co mówią i jaki zakres ubezpieczenia nas dotyczy.

Rynek ubezpieczeń jest obfity. Wybór firm, które mogą zaproponować nam ubezpieczenie równie duży. Dlatego by dokonać dobrego wyboru ubezpieczenia należy poświęcić trochę cennego czasu i przejrzeć ogólne umowy ubezpieczeniowe wybranych firm i wybrać to co najistotniejsze lub samodzielnie negocjować własne ubezpieczenie. Można jednak oszczędzić czas i wybrać dobrą firmę ubezpieczeniową, która zadba o swojego klienta i zapewni korzystne ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa zapozna się z potrzebami swojego klienta i dzięki temu pomoże w wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Jest to też świetny agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

Salon volkswagen

Salon volkswagen

Zmotoryzowanie to ważna z charakterystycznych cech dzisiejszego społeczeństwa. Większość rodzin użytkuje przynajmniej jeden samochód, z tego też powodu rodzinny budżet obarczony staje się zarówno ceną paliwa, jak też kontroli albo koniecznych napraw. Niezmiernie często stawiane jest pytanie czy wybrać się do autoryzowanego serwisu czy zwyczajnego warsztatu - jakie będą plusy i minusy tych rozwiązań?

Zazwyczaj przy poruszaniu tematu tego rodzaju jak serwis Volkswagen Częstochowa, wiele korzystnych rekomendacji dotyczy autoryzowanych serwisów. Czemu w ten sposób się dzieje? Dla wielu podstawową i niezaprzeczalną zaletą jest tu bezpieczeństwo. Kluczową z najbardziej znaczących spraw, gdy wsiadamy do pojazdu jest poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli o auto zatroszczyli się profesjonaliści, natomiast wszystkie elementy zamienne będą oryginalne, to wiemy, że jakiekolwiek ryzyko ze strony pojazdu jest zminimalizowane. Równocześnie w razie jakiejkolwiek sytuacji zagrożenia, taki wóz nie zawiedzie. Kolejną cechą odróżniającą jest profesjonalizm obsługi. Pojazdem zajmują się tylko wykwalifikowani ludzie, którzy wyśmienicie znają się rzeczywiście na konkretnej marce.

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment

Tadex S.C. – obróbka metali

Tadex S.C. - obróbka metali

Przedsiębiorstwo Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b wykonuje nowatorską obróbką metali i obróbką skrawaniem na bezkonkurencyjnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i również w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny owocuje tym, że oferta firmy Tadex S.C. jest nie do przebicia. Obróbka skrawaniem CNC to bazowe gałęzie działania tej firmy. Załoga firmy to liczny zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Wybitni eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie skrawania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii Computerized Numerical Control są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. oferuje również usługi badania struktury krystalicznej materiału metalowego oraz detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych tylko dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki numeryczne (Computerized Numerica Contrl) to baza nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki użyciu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie znacznie lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli drogi tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Dodatkowo oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest przede wszystkim flota w postaci nowoczesnych maszyn z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Najlepiej wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz robotami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo Tadex S.C. przedstawia swoją ofertę na rozpoznawalnych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta okazanabyła między innymi na targach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Maszyny numeryczne do obróbki skrawaniem CNC jakich używa firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum tokarskie CNC EAGLE 25 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy Tadex S.C z miasta Częstochowy.

Posted in diesel Produkcja przemysłowa | Tagged , , , , | Leave a comment

Film Ślubny Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Paweł Bielecki- Kamerzysta Częstochowa .

Zajmuje się filmowaniem różnych imprez okolicznościowych, takich jak śluby, wesela, komunie, studniówki. Filmujemy lustrzankami z wymienną optyką. Używamy sprzętu jak lampy LED, używamy steadicamów, systemów stabilizacji, systemów follow focus, zewnętrznych dyktafonów dźwięku oraz profesjonalnych programów do montażu.

Filmujemy lustrzankami z wymienną optyką. Korzystamy z takiego osprzętu jak systemy stabilizacji, systemów follow focus, lampy LED zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz specjalistycznych programów do montażu.

Zapraszam na naszą stronę: www.pawelbielecki.com.pl

Posted in diesel Film | Tagged , , , , | Leave a comment

Trendydom

Trendydom

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszego bloga poświęconego akcesoriom potrzebnych w kuchni. Publikujemy tam najnowsze trendy w „modzie kuchennej”. Zapoznacie się Państwo z akcesoriami oraz różnymi przyborami potrzebnymi do pomocy w kuchni i nie tylko. Ciepło zapraszamy również wszystkich do zobaczenia naszego sklepiku internetowego gdzie łatwo można zakupić większość opisanych urządzeń. Dla mieszkańców Częstochowy dobra informacja, zakupiony towar przywieziemy za darmo pod wskazany adres. Prowadzimy sklep stacjonarny gdzie można osobiście przyjść i kupić. Prowadzimy też sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo wyjątkowe warunki współpracy. Dziękujemy.

Posted in diesel Kuchnia, diesel Wyposażenie | Tagged , , | Leave a comment

Whitford Miller – Licytacje komornicze

Whitford Miller - Licytacje komornicze

Kancelaria prawnicza Whitford Miller proponuje kompleksowe wsparcie na dowolnym części licytacji komorniczej. Realizujemy weryfikację danych dotyczących licytowanej własności. Co więcej dokonujemy analizy operatu szacunkowego wykonanego przez biegłego sądowego. Często także reprezentujemy naszych klientów podczas licytacji. Jesteśmy odpowiedzialni za kontakt naszego kontrahenta zarówno z kancelarią komornika oraz odpowiednimi sądami. Umożliwia to na wejście w posiadanie nieruchomości taniej jak również szybciej. Działamy na obszarze Częstochowy i Warszawy mimo to nic nie stoi na przeszkodzie jesteśmy w stanie prowadzić sprawą w każdym zakątku Polski. Zajmujemy się także sprawami dotyczące sporów o odszkodowanie z ubezpieczycielami. Więcej informacji wyszukają Państwo na naszej stronie dotyczącej odszkodowaniach. Na naszym portalu odnajdą Państwo nieodpłatnie udostępnione przygotowane przez naszych prawników wzory najpopularniejszych umów, kalkulatory, księgi wieczyste które można pobrać w formacie PDF, treści najważniejszych ustaw oraz adresy i telefony wszystkich polskich prokuratur i sądów.

Posted in diesel Doradztwo, diesel Nieruchomości, diesel Prawo | Tagged , , , , | Leave a comment