Blog Archives

Papier bezkwasowy Eko-Sim

Papier bezkwasowy Eko-Sim

Firma Eko-Sim ma w swojej ofercie szeroki wybór różnego rodzaju materiałów pakowych, niezwykle przydatnych w branży szewskiej, obuwniczej, odzieżowej, gastronomicznej i wielu innych. W asortymencie, można znaleźć papierowe pudełka, kartony składane, opakowania z tektury. Niektóre z nich mają dodatkowe wzmocnienia, co zapewnia ich trwałość. Ponadto – w sprzedaży: papier pakowy i dekoracyjny w różnych rozmiarach i kolorach, ekologiczne torebki papierowe – idealne do pakowania wyrobów cukierniczych i fast-foodów, a także: torebki bawełniane, płócienne, lniane oraz z juty. Można wykorzystywać je wielokrotnie. Oferta Eko-Sim obejmuje też worki foliowe w rolce, kolorowe worki foliowe na śmieci i wiele innych produktów.

Posted in unimak Poligrafia | Tagged , , , , | Leave a comment

Rekom

Rekom

Mosiądz jest metalem od dawna wykorzystywanym w reklamie i wszelkiego typu oznakowaniach miejsc i budynków. W reklamie liczy się efekt, to żeby reklama wywoływało pozytywne doznania estetyczne, rzucała się w oczy i pozostawała w pamięci odbiorców. Napisy mosiężne podświetlane diodami led są rozwiązaniem nowoczesnym, energooszczędnym, trwałym i bardzo eleganckim. Pojawienie się diod led na przełomie naszego stulecia zrewolucjonizowało rynek podświetleń w reklamie. Reklamy stały się bardziej oszczędne i przez to chętniej zamawiane. Skończyły się obawy o dużą awaryjność podświetleń i znaczne wydatki na rachunki za energię elektryczna przy intensywnym świeceniu zakupionej reklamy. Zapraszamy na stronę www firmy Rekom.

Posted in unimak Agencje reklamowe | Tagged , , , , | Leave a comment

Kosmetyki naturalne – sklep

Kosmetyki naturalne - sklep

Dalej nie znasz sklepu, który proponuje tylko sprawdzone, naturalne kosmetyki? Fenomen tego zjawiska polega na tym, że kosmetyki naturalne wkroczyły do dogmatu życia wielu dam. Mężczyźni również z tego korzystają. Nic w takim razie zadziwiającego, że sklep z kosmetykami naturalnymi rośnie w siłę i zdobywa renomę. Należałoby dołączyć, że internetowy sklep z kosmetykami kosmetykinaturalne.sklep.pl to obecnie wygoda, tańsza szansa zakupu trafnych preparatów i większy wybór. Wskutek tego większość ludzi decyduje się na skorzystanie z oferty.

Posted in unimak Uroda | Tagged , , , | Leave a comment