Blog Archives

Kancelaria dąbrowa górnicza

Kancelaria dąbrowa górnicza

W trudnej sytuacji życiowej każdy z nas potrzebuje pomocy. Tej ostatniej udziela w dziedzinie prawa udziela kancelaria dąbrowa górnicza. Jednakże należy pamiętać, że pomoc prawna, aby odniosła należyty skutek powinna zostać udzielona niezwłocznie i profesjonalnie. Dlatego też kancelaria dąbrowa górnicza posiada biura na terenie województwa śląskiego w miastach: Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój. Prowadzona pomoc prawna dotyczy takich spraw jak: rozwody, podziały majątku dorobkowego, alimenty, ustanawianie służebności, dochodzenie odszkodowań, ustalanie prawa do emerytury i renty, windykacja, unieważnianie umów frankowych, oddłużanie przez ogłaszanie upadłości konsumenckiej, znoszenie współwłasności, podział spadku po zmarłym, obrona oskarżonego w procesie karnym. Tak więc kancelaria dąbrowa górnicza to gwarancja jakości opierającej się na wieloletnim doświadczeniu adwokata Pytlewskiego. Bliskość biur kancelarii adwokackiej umożliwia bardzo szybką reakcję na potrzeby klientów. Czas działania ma często kluczowe znacznie dla obrony interesów klientów. Jednocześnie szerokie spektrum zainteresowania adwokata umożliwia mu udzielanie profesjonalnej pomocy na wielu płaszczyznach prawa. A prowadzona stała obsługa prawna oparta jest na umowie abonamentowej gdzie klient uiszcza stałe miesięczne wynagrodzenie, a adwokat pozostaje do jego pełnej dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.

Posted in unimak Prawo, unimak Prawo i społeczeństwo, unimak Windykacja długów | Tagged , , , , | Leave a comment

RATH – wyroby ogniotrwałe

RATH – wyroby ogniotrwałe

Firma RATH oferuje naszym klientom piece, kotły przemysłowe, materiały ogniotrwałe, wymurówkę pieca . Mamy do zaoferowania wyroby ogniotrwałe nieformowane , wyroby izolacyjne, włókniste oraz formowane próżniowo.Nasza siedziba znajduje się na Śląsku. Firma RATH zapewnia wykonawstwo wyłożeń ogniotrwałych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów specjalizuje się w montażu kotłów, pieców przemysłowych oraz doradztwie z zakresu materiałów ogniotrwałych naszej produkcji. Dodatkowo mamy w usłudze doradztwo przy wymurówce pieca wraz z kompleksową ofertą ogniotrwałych materiałów. Całościową ofertą naszych materiałów ogniotrwałych oraz usług znajdą państwo na rath.com.pl

Posted in diesel Budownictwo | Tagged , , , | Leave a comment

Eden.pl – woda źródlana

Eden.pl - woda źródlana

Ludzki organizm nie będzie sprawnie pracować bez wody. To ona sprawia, że czujemy się rześko i pracujemy efektywniej. W sprawie pracy - nie bez przyczyny w biurach postawione są charakterystyczne dozowniki z wodą - pracownicy czy też klienci muszą posiadać dostęp do orzeźwiającej wody mineralnej. Korzystając z rzetelnych usług firmy Eden możecie Państwo zamawiać z jednego źródła cykliczne dostawy wody mineralnej oraz kawy do własnego biura, oszczędzając w ten sposób finanse i redukując formalności. Firmom i instytucjom proponujemy dostawy wody butelkowanej lub ewentualnie w dystrybutorach (również dodatkowo filtrowanej), a oprócz tego możliwość dzierżawy lub ewentualnie kupienia profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych parzących kawę z kapsułek lub ewentualnie ziarnistą. Gwarantujemy dostawy cykliczne, we wcześniej ustalonym terminie dogodnym dla naszych konsumentów, opiekę i pomoc ze strony doradcy oraz kompletny serwis leasingowanych ekspresów.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Ośrodek zdrowia Duomedic

Ośrodek zdrowia  Duomedic

Duomedic to przychodnia znajdująca się się w Dąbrowie Górniczej, która w swojej ofercie zawiera standardową opiekę zdrowotną jak i opiekę specjalistyczną psychologa i psychoterapeuty oraz lekarzy specjalistów takich jak: endokrynolog, laryngolog, ortopeda, ginekolog oraz chirurg piesi, który robi również USG piersi.

Samych lekarzy specjalistów, których zatrudnia przychodnia jest więcej niż 15, przede wszystkim: psycholog, psychoterapeuta, ginekolog , ortopeda, laryngolog, endokrynolog i chirurg piersi, który przez wykonanie badania usg zdiagnozuje guza piersi.

Wszyscy lekarze i specjaliści działają dla dobra naszych pacjentów z największą troską wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie .

Zapraszamy pacjentów z Dabrowy Górniczej jak i miast okolicznych.

Posted in diesel Zdrowie | Tagged , , , , | Leave a comment

Pozycjonowanie Katowic i Śląska

Pozycjonowanie Katowic i Śląska

Biorąc pod uwagę to, że Internet jest medium wszechobecnym pozycjonowanie stało się główną formą reklamy poczynając od wielkiej instytucji na użytkowniku prywatnym kończąc. Pozycjonowanie regionalne jest tym bardziej atrakcyjne, że w szybkim czasie osiągnąć można dobre rezultaty, a które będą znakomitą bazą do dalszych działań promocyjnych. Pozycjonując z firmą Darteye zapewnisz sobie najlepszą obecnie formę reklamy, z której owoce będziesz zbierać jeszcze przez długi czas. Jeżeli IDEA pozycjonowania jest Ci obca, a chciałbyś skorzystać na tej formie promocji firmy skorzystaj z wiedzy zawartej na www.darteye.pl bądź bezpośrednio kontaktując się z nami. Wiedza, którą zdobywaliśmy w ostatniej kilkunastu lat oparta na przemyślanych rozwiązaniach pozycjonerskich pozwala nam zapewnić jak najlepszy poziom usługi.

Posted in unimak Pozycjonowanie stron | Tagged , , , , | Leave a comment

Blachodachówka sosnowiec

Blachodachówka sosnowiec

Skończenie budowy domu jest poważnym zadaniem. Dzięki naszej firmie nie będziesz musiał martwić się o elewacja budynku albo stan dachu. Świadcząc usługi w tej profesji od 2011 roku specjalizujemy się dokładnie w tego typu pracach. Proponujemy Zleceniodawcom również wykonywanie montażu okiem i drzwi. Stworzyliśmy zespół najlepszych specjalistów, którzy wykonują zlecenia szybko i co najważniejsze dbając o najmniejsze drobiazgi. Lista naszych realizacji uwzględnia zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy. Staramy się zgrać wysoką jakość wykonywanych usług z konkurencyjną ceną. Zachęcamy do skorzystania z oferty Zleceniodawców z Górnego Śląska i Małopolski. Zapraszamy na naszą stronę!

Posted in unimak Budownictwo, unimak Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Pracownia projektowa GłodniStylu

Pracownia projektowa GłodniStylu

Zaprojektuj z nami własne wnętrze lub inne pomieszczenie! Jesteśmy doświadczonym acz młodym biurem projektowym dążącym przede wszystkim do zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Projektujemy nie tylko wnętrza domów, biur czy innych pomieszczeń ale również elewacje czy całe budynki mieszkalne. Zajmujemy się też aranżacją przestrzeni publicznej. Z uwagi na nasz profesjonalizm nasi klienci polecają nas dalej - swojej rodzinie oraz znajomym. Przekonaj się jak dużą wagę przykładamy do realizacji każdego nowego zlecenia. Spotkaj się z nami na spotkanie oraz sprawdź nasze portfolio, referencje i opinie o nas.

Posted in unimak Architektura, unimak Remont, unimak Wnętrze | Tagged , , | Leave a comment

FIRMA HANDLOWA „VIOLETTE” biżuteria na prezent

FIRMA HANDLOWA

Prezentujemy Państwu propozycję przygotowaną przez sklep internetowy Violette z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Nasza biżuteria jest najwyższej jakości, a dzięki zakuwaniu fragmentów z kamieni szlachetnych - oczek w pierścionkach, kamieni w kolczykach- gwarantuje długoletnie użytkowanie bez ryzyka wypadnięcia kamienia. Nasza biżuteria dzięki swojemu jedynemu charakterowi świetnie nadaje się na miły upominek dla bliskiej osoby. Na takie okazje przyrządziliśmy spory wybór ozdobnych, eleganckich pudełeczek, w jakich możemy wysłać zakupioną przez Państwa biżuterię. Proponujemy dużą różnorodność rozmiarów, wzorów i stylów sprzedawanej biżuterii, więc każdy Klient z łatwością dopasuje coś do swojego gustu oraz stylu. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, przejrzenia całości propozycji i dokonania zakupów.

Posted in unimak Sklepy internetowe | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

www.90.pl to strona internetowa firmy reklamowej, która specjalizuje się w realizowaniu skutecznych kampanii marketingowych w sieci. Wśród dostępnych świadczeń znajdują się: tworzenie stron, pisanie tekstów, pozycjonowanie, kampanie adwords. Na rynku świadczeń marketingowych działamy od kilku lat, stale pogłębiając wiedzę też praktykę, za pośrednictwem czego dostarczamy nasze usługi na dużym standardzie. Możemy pochwalić się niezliczonymi sukcesami, co gwarantuje nam nieprzerwaną oraz udaną pracę z Konsumentami. Usługi świadczymy na terenie zupełnego państwa, ciągle wykonując profesjonalne usługi. Zapraszamy na naszą witrynę internetową!

Posted in unimak Agencje marketingowe, unimak Agencje reklamowe, unimak Pozycjonowanie stron | Tagged , , , | Leave a comment

Fabryka Wnętrz Inspiracją Twojego Wnętrza

Fabryka Wnętrz Inspiracją Twojego Wnętrza

Fabryka Wnętrz oferuje usługi w zakresiekompleksowego wykończenia wnętrz.Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników zwieloletnim doświadczeniem.Celem Fabryki wnętrz jest świadczenie wysokie jakości usługdzięki czemu posiadamy dobra markę na rynku.Jesteśmy dumni, iż realizowane przez nas projekty sąwysoko cenione przez inwestorów. Wykonujemy:* Gładzie gipsowe* Sufity podwieszane* Nietypowe zabudowy* Malowanie* Tapetowanie* Układanie glazury* Kładzenie paneli podłogowych oraz ściennych* Biały montaż* Montaż drzwi Oraz wiele innych prac związanych z kompleksowym Wykończeniem Wnętrz

Posted in unimak Remont | Tagged | Leave a comment