Blog Archives

Autentyczni eksperci w dziedzinie naprawa pralek

Autentyczni eksperci w dziedzinie naprawa pralek

Zaufaj naszym “magikom od pralek” i nigdy więcej zepsuta pralka nie będzie ponawiającym się gościem w twoim życiu. Proponujemy ekskluzywną naprawę pralek. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Sprawiamy by naprawa pralek przebiegała w sposób fachowy i staranny. Najważniejszym naszym atutem jest niezwłoczne podjęcie działania. Szybki dostęp do części zmiennych sprawia, że na niezawodną pralkę nie trzeba czekać długo. Skrupulatność i solidność naszych fachowców jest zaletą naszej cieszącej się zaufaniem klientów firmy. Naszym celem jest nie tylko niezwłoczna i rzetelna naprawa pralek, jak i sprawienie, żeby pralka działała nieprzerwanie przez długie lata. Nie psuj sobie i swoim domownikom humoru przez zalanie paneli lub sufity. Nie przenoś bardzo znaczącego spotkania z powodu zacięcia się w zamkniętej pralce twojej ukochanej części garderoby. Zadzwoń do nas od razu i ciesz się sprawną pralką przez wiele lat. Nie trać czasu i nerwów na amatorów, zadzwoń do nas. Oddanie tego kłopotu specjalistom– najlepsza decyzja, nie czekaj.

Posted in diesel Sprzęt AGD | Tagged , | Leave a comment

Opony do maszyn budowlanych

Opony do maszyn budowlanych

Jeśli pragniesz znaleźć specjalistów zajmujących się wyposażeniem fachowych sprzętu i ich osprzętem to na pewno bardzo dobrze trafiłeś. Nasza spółka ma bardzo bogatą propozycję, w gronie której każdy znajdzie coś dla siebie. Sprzedajemy i dostarczamy Państwu między innymi opony do sprzętu budowlanych, gąsienice gumowe i wiele innych. Jesteśmy pewni, że dzięki wieloletniej działalności nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wybredne osoby poszukujące naszych usług. Wieloletnia działalność pozwala na pewno bez ustanku rozszerzać naszą propozycję i w ciągu naszej działalności zaczęliśmy też Państwu dostarczać opony pełne i opony do wózków widłowych. Świadczymy też usługi serwisowe w tym wypełnianie opon elastometrem i serwis gąsienic gumowych. Zapraszamy do wybrania naszych usług, a na pewno będą Państwo zadowoleni.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Urodziny dla dzieci Katowice

Urodziny dla dzieci Katowice

Urodziny to znakomita okazja do świętowania – głównie dla dziecka, które w tym dniu czuje się specjalnie. Wskutek tego jeżeli potrzebujesz przekazać swojemu maluchowi niezwykłe i niepowtarzalne momenty mimo to w Twojej głowie pustka – dotarłeś na perfekcyjny skład animatorów, jaki na pewno Cię nie rozczaruje. Z powodu własnych sumiennie jak również profesjonalnie przygotowywanych animacjom zdumiejemy solenizanta i jego gości. Zapewniamy pamiętne wrażenia. Nasi animatorzy przeniosą Twoje dziecko w cudowne miejsca. Dzięki nam twoja pociecha wspólnie z gośćmi będzie zdołała między innymi być magikiem, księżną, rycerzem czy indianinem. Możemy także zorganizować urodziny dla dzieci w Katowicach wedle scenariusza na życzenie w związku z tym jesteśmy otwarci na każdą szaloną i niezwykłą inicjatywę.

Posted in unimak Dla dzieci | Tagged , , , | Leave a comment

Metalchem – nawęglanie

Metalchem - nawęglanie

Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe z Gliwic, jakiego główna działalność obejmuje projektowanie, wytwarzanie i dystrybucję maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. W firmie konstruowane są jedno- oraz dwuślimakowe wytłaczarki, do tworzyw termoplastycznych, gumy i specjalistyczne, a także frezarki, tokarki oraz dziurkarki do rur. Prócz tego przedsiębiorstwo dostarcza całych linii technologicznych do produkowania różnych produktów z tworzyw sztucznych, gumy, profili rur, granulatów lub regranulatów i folii, metodą rozdmuchiwania. Prowadzona jest tu też sprzedaż części, podzespołów oraz układów uplastyczniających do wielu modeli urządzeń. Wieloletnie doświadczenie, wyśmienita jakość i niezawodność oferowanych usług, zostały nagrodzone przez przyznanie w 2005 roku tytułu Gazeli Biznesu i innych nagród. Szczegóły na stronie.

Posted in unimak Produkcja przemysłowa | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Budowlane Materiały

Budowlane Materiały

Niejednokrotnie słyszysz o grupie PSB prawda? Nic dziwnego, jest to najlepsza grupa artykułów budowlanych, które znajdziesz także w sklepie internetowym MatBud. Czeka tam na Ciebie urozmaicony repertuar surowców budowlanych oraz atrakcyjna oferta okien, drzwi oraz chemii budowniczej. Płytki jak również chemia budowlana jest niezbędna w ciągu budowy lub remontu domu. Każdego rodzaju kleje, farby, lakiery, zaprawy i wiele innych kupisz właśnie w kategorii chemia budowlana. Dzięki nabytkom w naszym sklepie masz pełne przekonanie, że wyselekcjonowane przez Ciebie artykuły z obszaru chemii budowlanej odznaczają się wysoką jakością. Propozycja okien i drzwi włącza tylko artykuły z najwyższej półki. U nas kupisz wytrzymałe okna pcv, ciekawe okna dachowe oraz dodatki do okien, a także wytrwałe drzwi, odporne na wilgotność i wahania temperatur. Drzwi Twojego domu mają być jego wizytówką, a zarazem poręką bezpieczeństwa. Nabywaj u nas drzwi antywłamaniowe, a będziesz miał gwarancję dobrze zabezpieczanego domu.

Posted in unimak Łazienka | Tagged , , , | Leave a comment

Domy Tarnowskie Góry

Domy Tarnowskie Góry

Ceniona agencja nieruchomości „Dommar” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Kontrahentów! Na rynku obrotu posiadłościami jesteśmy już od 1999 roku - zdążyliśmy zatem zdobyć spore doświadczenie oraz znaczne popularność w oczach naszych nabywców. Posiadamy wszelkie konieczne licencje zawodowe oraz polisy ubezpieczeniowe od odpowiedzialności cywilnej. Proponujemy mieszkania, lokale użytkowe i inne np: nieruchomości Zabrze. www.dommar.nieruchomosci.pl

Posted in unimak Nieruchomości | Tagged , , , | Leave a comment

Dentysta gliwice

Dentysta gliwice

Rodent, czyli gabinety stomatologiczne w Gliwicach, zapraszają na zabiegi dentystyczne. Oferujemy profesjonalne zabiegi dentystyczne, prowadzone przez naszych profesjonalnych i doświadczonych dentystów z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii dentystycznej, implantologii, a także wielu innych. Zapraszamy do naszych klimatyzowanych i komfortowych gabinetów, w których zapewniamy zabiegi dentystyczne na najwyższym poziomie jakościowym. Z nami masz pewność że osiągniesz piękny i zdrowy uśmiech.

Posted in unimak Stomatologia, unimak Zdrowie | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Suwnice, wciągniki ABUS

Suwnice, wciągniki ABUS

Indywidualne rozwiązania dla hal: od systemów dźwignicowych o udźwigu od 80 kg poprzez modularne wciągniki, wciągarki, lekkie podwieszane systemy suwnic do suwnic natorowych o udźwigu do 120 ton. Wyjątkową zaletą jest modułowa budowa różnych urządzeń oraz przygotowanie planu rozmieszczenia urządzeń w zakładzie. Konsultujemy indywidualne rozwiązania w przepływie towarów i materiałów w twojej hali, warsztacie, wykonujemy naprawy oraz serwis, przeglądy suwnic, montaż, asystujemy przy odbiorze UDT. Przedsiębiorstwo ABUS zostało założone w 1963 r. w Niemczech, gdzie odbywa się produkcja naszych urządzeń. W 1987 r. dokonano budowy drugiego zakładu produkcyjnego w Marienheide niedaleko Gummersbach. Dzięki dobrej organizacji produkcji te ośrodki i parę innych obsługują dziś eksport systemów suwnicowych na skalę światową. Porównaj ceny spółki firmy ABUS w Polsce z cenami innych dystrybutorów w państwie.

Indywidualne rozwiązania dla hal: od systemów dźwignicowych o udźwigu od 80 kg poprzez lekkie podwieszane systemy suwnic do suwnic natorowych o udźwigu do 120 ton. Wyjątkową zaletą jest modułowa budowa różnych urządzeń oraz przygotowanie planu rozmieszczenia urządzeń w zakładzie. Konsultujemy indywidualne rozwiązania w przepływie towarów i materiałów w twojej hali, warsztacie, wykonujemy naprawy oraz serwis, przeglądy suwnic, montaż, asystujemy przy odbiorze UDT. Przedsiębiorstwo ABUS zostało założone w 1963 r. w Niemczech, gdzie odbywa się produkcja naszych urządzeń. W 1987 r. dokonano budowy drugiego zakładu produkcyjnego w Marienheide niedaleko Gummersbach. Dzięki dobrej organizacji produkcji te ośrodki i parę innych obsługują dziś eksport systemów suwnicowych na skalę światową. Porównaj ceny spółki firmy ABUS w Polsce z cenami innych dystrybutorów w państwie.

Posted in unimak Budownictwo, unimak Budownictwo, unimak Nieruchomości | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Ratm – wynajem rusztowań, sprrzedaż rusztowania śląsk, gliwice, katowice, zabrze

Ratm - wynajem rusztowań, sprrzedaż rusztowania śląsk, gliwice, katowice, zabrze

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rusztowań prac budowlanych. Oferujemy sprzedaż i montaż rusztowań, sprzedaż deskowań oraz doradztwo techniczne i projektowanie systemów rusztowań. Nasza firma ma siedzibę w Gliwicach, ale działalnością obejmujemy głównie zlecenia rusztowań na Śląsku , między innymi : Katowice, Gliwice, Zabrze. Posiadamy kadrę techniczną, która sprosta najbardziej wymyślnym zadaniom konstrukcyjnym. Udowodniła to podczas wielu dużych inwestycjom na śląsku jak np. bieżąca realizacja konstrukcji rusztowań w Katowicach na dworcu PKP. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższej jakości świadczonych usług i zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Oferowany przez nas system rusztowań, pozwala tworzyć najbardziej skomplikowane konstrukcje rusztowaniowe. Z powodzeniem wykorzystujemy je w przemyśle lub obiektach zabytkowych, które należą do najbardziej skomplikowanych prac, np zlecenia montażu rusztowania w Gliwicach przy zabytkowych obiektach. System rusztowań ramowych jest jednym z najbardziej znanych i poważanych. Oferujemy doradztwo projektowo - techniczne. Współpracujemy z biurem projektowym o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu konstrukcji rusztowań w Katowicach i na całym Śląsku. Proponujemy zakup rusztowań ramowych systemu plettac. Posiadamy w ofercie szeroki wybór podzespołów uzupełniających. Tak bogata paleta elementów dodatkowych rusztowań, którą możemy użyć w każdym momencie montażu pozwala na maksymalne dopasowanie do obiektu, zdecydowanie zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Rusztowania ramowe z powodzeniem można wykorzystać w wielu gałęziach budownictwa: do prac lekkich (rusztowania Katowice przy termomodernizacji obiektu) jak i remontów w przemyśle. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie uwzględniając aktualne potrzeby.

Posted in unimak Budownictwo, unimak Budownictwo, unimak Usługi | Tagged , , , | Leave a comment

Biuro architektoniczne katowice

Biuro architektoniczne katowice

Biuro architektoniczne Katowice, to Nasze dla Was biuro projektowe, zapewnimy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Zaaranżujemy Twój dom aby był jak z marzeń. Dzięki naszym projektantom osiągniesz sukces w budowie i projektowaniu tarasu. Do każdego naszego zlecenia dokładamy wszelkich starań aby był najdoskonalszy z możliwych. Wkładamy mnóstwo serca w każdy nasz projekt, dzięki czemu nasz kliencie będziesz bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z wszystkich projektów które u nas zamówisz. Naszą domeną jest wiedza i profesjonalizm. Projektowanie tarasu to nie lada wyzwanie, ale dzięki nam jest to bardzo przyjemny proces, a efekt jest gwarantowany. Silesiaarchitects zapraszamy.

Posted in unimak Architektura, unimak Budownictwo | Tagged , | Leave a comment