Blog Archives

Ślusarz Częstochowa

 Ślusarz Częstochowa

Przepaliła Ci się żarówka i zrobiła w twoim pomieszczeniu spięcie ? Twoje rury w domu są nieszczelne i nie możesz sobie z tym poradzić ? Nie krępuj się ! Jesteśmy z Tobą ! Nasza Firma naprawia wszystko ! Jesteśmy małym przedsiębiorstwem, które posiada hydraulików, elektryków, a nawet ślusarzy ! Wszechstronność to nasze drugie ja ! Chcemy, abyście mieli dostęp do każdej usługi, która obejmuje wasz dom i codzienne zużycie niektórych elementów, dlatego działamy na tak rozległą skalę. Mamy nadzieje, że nie zawiedziecie się Państwo na naszych usługach, bo staramy się aby były one jak najlepiej wykonane. Po więcej wiadomości pragnę zaprosić na naszą stronę internetową !

Posted in unimak Usługi | Tagged , , , | Leave a comment

E. Szymczyńska – ortodonta

E. Szymczyńska - ortodonta

Ewa Szymczyńska lekarz stomatolog, specjalista ortodonta zaprasza swoich pacjentów do poradni ortodontycznej znajdującej się w Kłobucku. Przeprowadza zabiegi w ramach umowy z NFZ, a szerokim asortymencie można odszukać: konsultacje ortodontyczne, leczenie wad zgryzu, czy też aparaty ortodontyczne (ruchome, stałe, estetyczne, metalowe i samoligaturujące). Poradnia jest urządzona w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz niezbędne materiały dentystyczne. Swoją działalność prowadzi od wielu lat dzięki czemu może zaproponować klientom całościowa opiekę ortodontyczną. Personel poradni podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach, kongresach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Więcej dokładnych informacji odszukać można na stronie internetowej.

Posted in unimak Zdrowie i uroda | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Palisady betonowe Truskolasy

Palisady betonowe Truskolasy

Właściwe ogrodzenie posesji to nierzadko duże wyzwanie. Osobom, które wciąż nie mają na to jakiegokolwiek pomysłu, polecić można płoty betonowe przedsiębiorstwa Betoniarstwo Paciepnik. Jest to doskonała zamiana dla popularnych ogrodzeń, dlatego że beton najlepszego gatunku bywa bardzo trwały i mało wrażliwy na różne warunki atmosferyczne. Przez stosowanie części jak na przykład ażury betonowe możemy uzyskać dość interesujące efekty. Takie ogrodzenia charakteryzują się więc nie tylko wieloletnią trwałością, lecz także atrakcyjnym wyglądem dostosowanym choćby do stylu w którym wykonany jest budynek. Zapraszamy do obejrzenia strony przedsiębiorstwa, między innymi: słupki betonowe Truskolasy.

Posted in unimak Dom | Tagged , , , | Leave a comment

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe

Przedstawiamy Państwu firmę zajmującą się produkcją stolarki drewnianej takiej jak drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, okna, schody drewniane czy podłogi. Stylowe wykończenie rzeźbą na pewno upiększą Twoje wnętrza. Dzięki setkom różnym produktów, kolorów, typów i wykończeń każdy na pewno znajdzie coś specjalnego dla siebie, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwa szczegółowe informacje na temat produktów firmy Lizurej.

Posted in unimak Drzwi | Tagged , , , , , | Leave a comment