Blog Archives

Regeneracja zacisków

Regeneracja zacisków

Zaciski hamulcowe to bardzo istotna część w systemie hamulcowym zwłaszcza w ciągnikach siodłowych. Niestety bardzo często ulegają one zepsuciu. Najczęstsze przyczyny usterek zacisków to przecięcie się korpusu przez tarczę a także dostawanie się wody poprzez uszczelnienia. Bardzo ważne jest częste sprawdzanie jakości systemu hamulcowego. W spisie usług Fabryki Zacisków jest regeneracja zacisków do samochodów takich jak m.in. Volvo , a dodatkowo naczep na osiach m.in. ERF, autobusów m.in. Man. Zaciski są objęte 12 miesięczną gwarancją. Posiadamy w sprzedaży prawie 100% asortyment.

Posted in unimak Części samochodowe | Tagged , , , , | Leave a comment

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe

Jest dużo metod, przy pomocy których zdołamy dostać rzeczywiście intrygujące rezultaty wizualne w naszym domu, czy miejscu pracy. Rzecz jasna możemy po prostu pomalować ściany na jakikolwiek nietypowy odcień, lecz bardziej atrakcyjną możliwością jest malowanie natryskowe. Z pomocą tej technologii zdołamy stworzyć współczesne pomieszczenie. Jest to tryb niezwykle łatwy, zdołamy go doprowadzić do realizacji samodzielnie, bez rad zawodowców. Współczesna tapeta natryskowa wymaga zaledwie stosownego dopasowania przyrządów, jakimi zdołamy to zdziałać. Są one dostępne w niejednym markecie budowlanym. Każda osoba, jaka pragnie mieć pomieszczenie innowacyjne, inne niż wszyscy winni zaciekawić się tą technologią. Istotne jest, aby pomalować powierzchnię równomiernie. Za pomocą wypróbowanych przyrządów wszystko się uda. Kolorystyka farb przeznaczonych do malowania natryskowego jest bardzo bogata. zdołamy ją przystosowywać do osobistych pomieszczeń, kombinować z przeznaczeniem, inaczej na przykład akcentować jakieś istotne fragmenty w naszym domu. Takimi zdołają być jedna ze ścian, winkiel. Rozwiązań jest sporo, należy to szczegółowo przemyśleć.

Posted in unimak Remont | Tagged , , , , | Leave a comment

Jarek – wywóz nieczystości stałych

Jarek - wywóz nieczystości stałych

Wywóz nieczystości, gruzu i ziemi to podstawowy zakres usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Jarek na obszarze województwa świętokrzyskiego oraz Kielc. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie gospodarowania odpadami stałymi oraz płynnymi. Zabieramy, przewozimy oraz wywozimy odpady stałe, komunalne. Oprócz tego zajmujemy się przewożeniem odpadów remontowo-budowlanych, gruzu, towarów budowlanych, piasku i żwiru. Dzięki swej elastyczności i specjalistycznym samochodom ciężarowym podejmujemy się także innych, nawet nietypowych, zleceń. Prowadzimy stałą oraz tymczasową współpracę, a także realizujemy jednorazowe wezwania dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Jesteśmy firmą, jakiej można zaufać, mamy wszelkie konieczne licencje oraz zezwolenia. Terminowość, rzetelność oraz bezpieczeństwo to nasze atuty. Więcej o ofercie na stronie internetowej.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

SZKOŁA JAZDY PIEKOSZÓW Szkolenia kierowców zawodowych

SZKOŁA JAZDY PIEKOSZÓW Szkolenia kierowców zawodowych

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Szkołę Jazdy Piekoszów. Od 1997 roku prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii: A, B, C, C+E, D. Aktualnie przeprowadzamy również kursy świadectw umiejętności dla przyszłych kierowców zawodowych. Szkolimy również osoby niepełnosprawne. Posiadamy ogromne zaplecze pojazdów do nauki jazdy i egzaminowania, aule wykładowe i plac manewrowy. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego. Stosujemy także fundusze europejskie tworząc bezpłatne kursy. Zapraszamy do kontaktu mailowego czy też osobistego w celu omówienia wszelkich szczegółów. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych fachowców, zatem z każdym rokiem działalności osiągamy ufność wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Edukacja i Nauka | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Domy z drewna

Domy z drewna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SweetHome znajdującą na terenie Kielc oraz Województwa Świętokrzyskiego i oferującą usługi z zakresu budowy i projektowania domów kanadyjskich drewnianych w technologii steico. Posiadamy duże doświadczenie oraz wiele zrealizowanych projektów na terenie całej Polski. Naszą galerię realizacji możecie Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , | Leave a comment