Blog Archives

Czarter jachtów

Czarter jachtów

Wczasy nad jeziorem - Potrzebujesz pomysłu na wypad z kumplami. Zajrzyj na czarter jachtów. Z nami będziesz świetnie się bawił. zapewnimy Ci wielu pomysłów i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to idealny pomysł na słoneczne, letnie dni.

musisz zapewnić sobie wiele atrakcji na wolne dni od pracy to lepiej luknij na czarter mazury. Jachty to jeden z oryginalnych pomysłów na spędzenie wolnych dni poza domem. Czartery jachtów zapewnią Ci wielu atrakcji i dobrze spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. kliknij naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę ciekawą wycieczkę na Mazurach - w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Posted in unimak Sport i turystyka, unimak Sporty letnie, unimak Usługi turystyczne | Tagged , , | Leave a comment

Czarter Mazury

Czarter Mazury

Instytucja Mazur Wind prowadzi usługi czarter jachtów. Ma łodzie o nazwach Delphia 29 o długości 8,60 m. Delphia 29 to jacht wysoce luksusowy, wzbogacony w interesujące urządzenia i rzeczy ułatwiające i uprzyjemniające żeglowanie po jeziorze , wyposażony w 2 kabiny oddzielone salonem. Silnik Yanmar 18 kM (diesel) zapalany elektrycznie i sterowany z kokpitu za pomocą manetki. Zapraszamy na naszą witrynę do obejrzenia fotografii

Posted in unimak Usługi turystyczne | Tagged , , , | Leave a comment

ADR – drukowanie

ADR - drukowanie

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Agencję Działań Reklamowych ADR. Siedziba naszej działalności mieści się w Giżycku i od 1992 roku oferujemy swoje usługi. Proponujemy Państwu: wizytówki, karty biznesowe, ulotki, ulotki składane, foldery, plakaty, papiery firmowe, odzież reklamową, upominki, szyldy, tablice oraz banery reklamowe oraz projekty a także wykonanie stron www opartych o CMS. Jesteśmy przedstawicielem działalności odzieżowej Promostars. Obsługujemy firmy plus osoby prywatne. Stosujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny oraz wysoką klasę usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądż też osobistego. Pełna oferta umieszczona jest także na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Drukarnie i poligrafia | Tagged , , , , , , , | Leave a comment