Blog Archives

Wideofilmowanie i fotografia ślubna

Wideofilmowanie i fotografia ślubna

Poszukujesz odpowiedniego zakładu fotograficznego, ażeby utrwalić najważniejsze zdarzenia w Twoim życiu i w życiu Twojej rodziny? Nasze studio fotograficzne jest perfekcyjnym partnerem do realizacji twych planów. Działamy na konińskim rynku usług fotograficznych już od wielu lat. Nasi pracownicy to profesjonaliści posiadający najwyższej klasy sprzęt fotograficzny. Naszym Klientom oferujemy wideofilmowanie ślubów.Wybierz jakość i doświadczenie. Porwiemy Cię w sprawdzone plenery i do naszego Atelier. Zadbamy ażeby Twoje zdjęcia ślubne były wydrukowane na najwyższej jakości papierze w formie fotoksiążki lub wielkoformatowego plakatu. Razem wyreżyserujemy filmy z najważniejszych spotkań w jakości HD. Skorzystaj już dziś z naszej oferty.

Posted in unimak Firmy wg branż, unimak Fotografia | Tagged , , , , | Leave a comment

KRETA NATURALIS

KRETA NATURALIS

Przedsiębiorstwo KRETA NATURALIS zajmuje się importem i dystrybucją wyłącznie najlepszych greckich produktów spożywczych. Jakość jest dla nas PRIORYTETEM. W naszej ofercie znajdą Państwo oliwy z oliwek Extra Virgin z Krety, oliwki, przyprawy.

Jakość produktów poparta jest licznymi certyfikatami. Posiadamy w sprzedaży również organiczne oliwy z upraw drzew oliwnych biologicznych. Cały proces produkcji oraz butelkowania naszych artykułów przebiega na Krecie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - zespół KRETA NATURALIS.

Ze względu na zdrowotne właściwości zaleca się stosowanie oliwy z oliwek do codziennego spożycia.Można jej używać do sałatek, idealnie nadaje się do chleba (zamiast masła), popularne jest też codzienne picie oliwy z oliwek.
Posted in unimak Dieta, unimak Restauracje i catering, unimak Żywność | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

ELTAR-MALIDA Sp. z o.o. – producent rozdzielnic niskiego napięcia

ELTAR-MALIDA Sp. z o.o. - producent rozdzielnic niskiego napięcia

ELTAR-MALIDA Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się produkcją rozdzielnic nn, złącz energetycznych SN pod elektrownie wiatrowe, automatyką przemysłową.

Jakość wykonywanych usług poparta jest wieloma certyfikatami.

Siedziba mieści się w Koninie, ul. Przemysłowa 54/78c.

Jesteśmy autoryzowanym prefabrykatorem firmy ABB (Striebel&John).

Zapraszamy do współpracy!

Posted in unimak Energetyka | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Psychoterapeuta Konin

Psychoterapeuta Konin

Psychoterapeuta Irmina Bobowska prowadzi diagnozę i terapię psychologiczną dedykowaną osobom, które pierwszy raz poszukują pomocy psychologicznej bądź po hospitalizacji, odczuwają ogólny brak satysfakcji życiowej bądź występują u nich inne problemy natury psychologicznej. Moją ofertę dedykuje zarówno młodzieży jak i dorosłym Gwarantuję pełen profesjonalizm w trakcie sesji terapeutycznych. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach: wydziału psychologii na UAM w Poznaniu, oraz SWPS we Wrocławiu Moja wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem zdobytym w toku pracy zawodowej. Szukasz wsparcia psychologicznego? Skontaktuj się z moim gabinetem.

Posted in unimak Psychologia, unimak Zdrowie | Tagged , , , | Leave a comment