Blog Archives

Milkon – produkcja mleka

Milkon - produkcja mleka

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej spółdzielni mleczarskiej Milkon. znajduje się ona w miejscowości Ślesin pod Koninem. Nasza spółdzielnie zajmuje się skupowaniem oraz sprzedażą mleka. Dbamy o to, by przewożone i przechowywane było w odpowiednich warunkach- mamy własne samochody do jego transportu. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że dostają mleko najwyższej jakości pochodzące ze sprawdzonego źródła. Zapewniamy pewne pochodzenie naszego mleka z ekologicznych gospodarstw położonych na czystym terenie. Gorąco zapraszamy do skontaktowania się z nami zarówno zakłady przetwórcze zainteresowane dostawami mleka, jak i rolników pragnących zostać członkami naszej spółdzielni. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości.

Posted in unimak Produkcja przemysłowa | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Usługi budowlane

Usługi budowlane

Firma budowlana IBud to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Konińskim (a mówiąc ściślej na rynku powiatu konińskiego), jak i samej wielkopolski. Wynika to z faktu, iż świadczone przez nas usługi budowlane są naprawdę wysokiej jakości i wypadają bardzo korzystnie w relacji ceny do jakości. W chwili obecnej priorytetem jest dla nas mobilność, w związku z tym zasięgiem realizowanych przez nas usług obejmujemy całą Polskę. Budowa domu, obiektów biurowych i usługowych, obiekty magazynowe i inne to nasza specjalizacja. Podejmujemy się wykonawstwa stanu surowego, oraz pod klucz. Nasza oferta jest bardzo szeroka: projekty budowlane, poprzez fundamenty, posadzki, murowanie ścian i kominów (także z klinkieru), tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, płytek, układanie kostki brukowej, po aranżacja wnętrz i konsulting budowlany.

Przy wyborze firmy bodowlanej do budowy domu czy też jego remontu, należy pamiętać o tym, że efekty ich pracy będą towarzyszyć nam przez wiele lat – w związku z tym warto jest postawić na fachowość.

Zlecając wykonawstwo naszej firmie, nasi klienci zyskają pewność, że usługi zostaną wykonane w sposób solidny, rzetelny i terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo uzyskać aktualne informacje na temat cennika i zrealizowane usługi budowlane.

Kontakt: Gen. Tadeusza Kutrzeby 4, Golina, Konin, Polska, tel. 788-696-696, lub 601-320-315. Adres e-mail: biuro(2+shift)ibudujesz.pl

Posted in unimak Budownictwo, unimak Remont, unimak Wnętrze | Tagged , , , , | Leave a comment

Stylowe koce od VellaHome.pl

Stylowe koce od VellaHome.pl

Musisz mieć wygodę i komfort by prawdziwie odpocząć. Czy chodzisz gołymi stopami po miękkim dywanie, czy nakrywasz się puchową kołdrą czy też rozkładasz piknik na kocu, możesz wymagać by wszystko było wysokiej jakości. My właśnie to zapewniamy. Z naszej oferty polecamy też ciepłe koce, praktyczne materace Koło i stylowe dywany. Poza tym mamy także stylowe zasłony, miękkie poduszki czy praktyczne ręczniki. Zadbaj o wypoczynek swój i swoich bliskich, odwiedzając naszą stronę internetową. My zawieziemy Ci zakupy do mieszkania.

Posted in unimak Wyposażenie | Tagged , , , , | Leave a comment

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe

Efektywność działania hamulców decyduje w znacznej mierze o bezpieczeństwie Twoim oraz innych użytkowników ruchu. O tym, że o układ hamulcowy należy wyjątkowo troszczyć się, nikogo nie trzeba szczególnie przekonywać.

Tymczasem nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że użycie kiepskiej jakości podzespołów zastosowanych podczas remontu hamulców, może doprowadzić do znacznego obniżenia jakości hamulców w Twoim aucie. Jednym z na ogół zużywającym się elementem tego układu są klocki hamulcowe, od których to w dużej mierze zależy efektywność. Kolejny element to tarcze hamulcowe, stan których ma pokaźny wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na zużycie innych podzespołów zawieszenia. Chcąc polepszyć efektywność hamulców w samochodzie, stosuje się sportowe tarcze hamulcowe, celem drążenia tarcz jest usunięcie gazów oraz pyłów powstałych w podczas hamowania, które to tworząc poduszkę pomiędzy klockami a tarczą w dużym stopniu obniżają efektywność w końcowej części hamowania. W trakcie obsługi hamulców należy zwrócić uwagę w jakim stanie jest płyn hamulcowy, przewody hamulcowe, czy też osłony tłoczków hamulcowych. Firma Lewian się od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości podzespołów układu hamulcowego, importowanych od najlepszych producentów tego typu części. W naszym sklepie on-line bez trudności dopasujesz interesujące Cię wyroby. Dysponując dużym doświadczeniem w tej branży zapewniamy pomoc w poprawnym wyborze części, a także w rozwiązywaniu problemów z hamulcami. Plusem naszym jest wysoka dostępność części na naszym magazynie, a także częste dostawy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, dołącz do szerokiego grona naszych odbiorców.

Posted in unimak Części samochodowe, unimak Motoryzacja, unimak Tuning | Tagged , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Tarcze klocki hamulcowe

Tarcze klocki hamulcowe

Jak duże znaczenie mają skuteczne hamulce w naszym samochodzie, każdy z was wie bardzo dobrze. Natomiast nie zawsze zdajemy sobie sprawę z faktu, że jakość hamulców w gigantycznym stopniu zależy od zastosowanych części w trakcie naprawy. Dlatego powinieneś zwrócić wyjątkową uwagę na jakość, użytych części do obsługi hamulców w swoim samochodzie. Firma Lewian specjalizująca się w układach hamulcowych, ma w swojej ofercie najwyższej jakości części potrzebne do naprawy hamulców w samochodach osobowych oraz dostawczych. Najwyższej jakości klocki hamulcowe, tarcze, w tym także sportowe tarcze hamulcowe - drążone, które w ostatnim okresie zdobyły dużą popularność, sprowadzamy wprost od najlepszego niemieckiego producenta, firmy Otto-Zimmermann, którego to od 1995 roku jesteśmy bezpośrednim importerem. Ponadto nasza oferta obejmuje inne niezbędne części wchodzące w skład układu hamulcowego, w tym między innymi zestawy naprawcze, linki, szczęki hamulcowe, przewody, czujniki, płyny i pasty, oraz wiele innych. Z uwagi fakt, że mamy wieloletnie doświadczenie nie wyłącznie teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne, zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze podzespołów, wskazówki dotyczące odpowiedniego montażu, jak również wspieramy w rozwiązywaniu kłopotów związanych z hamulcami. Naszą mocną stroną jest duża dostępność produktów w naszym magazynie, częste dostawy od producenta, krótkie terminy realizacji, atrakcyjne rabaty, szybkie przesyłki kurierskie, a także najkorzystniejsze ceny. Pamiętaj, że prawidłowo funkcjonujący układ hamulcowy ma olbrzymi wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Posted in unimak Części samochodowe, unimak Motoryzacja | Tagged , , , , , | Leave a comment