Blog Archives

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe

Efektywność działania hamulców decyduje w znacznej mierze o bezpieczeństwie Twoim oraz innych użytkowników ruchu. O tym, że o układ hamulcowy należy wyjątkowo troszczyć się, nikogo nie trzeba szczególnie przekonywać.

Tymczasem nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że użycie kiepskiej jakości podzespołów zastosowanych podczas remontu hamulców, może doprowadzić do znacznego obniżenia jakości hamulców w Twoim aucie. Jednym z na ogół zużywającym się elementem tego układu są klocki hamulcowe, od których to w dużej mierze zależy efektywność. Kolejny element to tarcze hamulcowe, stan których ma pokaźny wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na zużycie innych podzespołów zawieszenia. Chcąc polepszyć efektywność hamulców w samochodzie, stosuje się sportowe tarcze hamulcowe, celem drążenia tarcz jest usunięcie gazów oraz pyłów powstałych w podczas hamowania, które to tworząc poduszkę pomiędzy klockami a tarczą w dużym stopniu obniżają efektywność w końcowej części hamowania. W trakcie obsługi hamulców należy zwrócić uwagę w jakim stanie jest płyn hamulcowy, przewody hamulcowe, czy też osłony tłoczków hamulcowych. Firma Lewian się od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości podzespołów układu hamulcowego, importowanych od najlepszych producentów tego typu części. W naszym sklepie on-line bez trudności dopasujesz interesujące Cię wyroby. Dysponując dużym doświadczeniem w tej branży zapewniamy pomoc w poprawnym wyborze części, a także w rozwiązywaniu problemów z hamulcami. Plusem naszym jest wysoka dostępność części na naszym magazynie, a także częste dostawy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, dołącz do szerokiego grona naszych odbiorców.

Posted in unimak Części samochodowe, unimak Motoryzacja, unimak Tuning | Tagged , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Tarcze klocki hamulcowe

Tarcze klocki hamulcowe

Jak duże znaczenie mają skuteczne hamulce w naszym samochodzie, każdy z was wie bardzo dobrze. Natomiast nie zawsze zdajemy sobie sprawę z faktu, że jakość hamulców w gigantycznym stopniu zależy od zastosowanych części w trakcie naprawy. Dlatego powinieneś zwrócić wyjątkową uwagę na jakość, użytych części do obsługi hamulców w swoim samochodzie. Firma Lewian specjalizująca się w układach hamulcowych, ma w swojej ofercie najwyższej jakości części potrzebne do naprawy hamulców w samochodach osobowych oraz dostawczych. Najwyższej jakości klocki hamulcowe, tarcze, w tym także sportowe tarcze hamulcowe - drążone, które w ostatnim okresie zdobyły dużą popularność, sprowadzamy wprost od najlepszego niemieckiego producenta, firmy Otto-Zimmermann, którego to od 1995 roku jesteśmy bezpośrednim importerem. Ponadto nasza oferta obejmuje inne niezbędne części wchodzące w skład układu hamulcowego, w tym między innymi zestawy naprawcze, linki, szczęki hamulcowe, przewody, czujniki, płyny i pasty, oraz wiele innych. Z uwagi fakt, że mamy wieloletnie doświadczenie nie wyłącznie teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne, zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze podzespołów, wskazówki dotyczące odpowiedniego montażu, jak również wspieramy w rozwiązywaniu kłopotów związanych z hamulcami. Naszą mocną stroną jest duża dostępność produktów w naszym magazynie, częste dostawy od producenta, krótkie terminy realizacji, atrakcyjne rabaty, szybkie przesyłki kurierskie, a także najkorzystniejsze ceny. Pamiętaj, że prawidłowo funkcjonujący układ hamulcowy ma olbrzymi wpływ na Twoje bezpieczeństwo. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Posted in unimak Części samochodowe, unimak Motoryzacja | Tagged , , , , , | Leave a comment