Blog Archives

Przedszkole Kościan

Przedszkole Kościan

Wielu rodziców mających doświadczenie z pierwszym dzieckiem, podejmuje świadome decyzje odnośnie przyszłości drugiego i kolejnych potomków. Z jedną z najbardziej zauważalnych sytuacji jest moment, kiedy rodzice decydują się na prywatne przedszkole. Ja również zdecydowałam się na podjęcie takiego kroku. Ponieważ miasto w którym mieszkam - Kościan, wzbogaciło się o nowe, oferujące wysokie standardy prywatne przedszkole, wybrałam właśnie tą placówkę. "Wesołe przedszkole" okazało się bardzo trafnym wyborem ze świetną lokalizacją i doskonałą kadrą. Minęły już 2 miesiące i ani razu nie pożałowałam swojej decyzji.

Posted in unimak Przedszkola | Tagged | Leave a comment

Widona.pl

Widona.pl

Poszukujecie Państwo dekarza z prawdziwego zdarzenia, który wykona dla Was usługi dekarskie w atrakcyjnej cenie i w naprawdę przyzwoitym czasie? Jesteście w idealnym położeniu, bowiem ja oferuję Wam profesjonalne usługi i doradzanie w tym właśnie zakresie. Jestem specjalistą z tytułem Mistrza Dekarstwa i Blacharstwa o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w branży. Oferuję między innymi pokrycie dachu dachówką i krycie blachodachówką, krycie gontami, wykonywanie opierzeń czy położenie papy bądź założenie rynien na terenie Kościana i okolic. Moja oferta proponuje większe jak i niewielkie remonty dachów – wszystko na wysokim poziomie, fachowo i bez problemów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej widona.pl i do kontaktu!

Posted in diesel Pokrycia dachowe | Tagged | Leave a comment

Kamery samochodowe

Kamery samochodowe

Jak możemy dowiedzieć się z filmów publikowanych w sieci Internet, coraz większa ilość kierowców na całym świecie inwestuje w kamery samochodowe pozwalające na rejestrowanie obrazu i dźwięku z przed naszego auta. Każdy, choćby najtańszy rejestratory samochodowy jest interesującym rozwiązaniem dla każdego kierowcy. Dzięki zapisowi audio i wideo możliwe jest przedstawienie odpowiednich dowodów przed sądem lub zakładem ubezpieczeniowym. Interesującą z punktu widzenia Kupującego ofertę na kamery samochodowe posiada sklep internetowy http://www.damixsta.pl/ który od pewnego czasu poszerzył swoją ofertę o te właśnie urządzenia. Oczywiście to jedynie część z bardzo bogatego asortymentu.

rejestratory samochodowe
Posted in unimak Części samochodowe, unimak Motoryzacja, unimak Sklepy internetowe | Tagged , , | Leave a comment

CUGIER HUBERT Regeneracja

CUGIER HUBERT Regeneracja

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przygotowaną przez pracowników serwisu reflektorów samochodowych z siedzibą w Turewie. Pomożemy w przypadku zużytych, poszarzałych reflektorów samochodów wszelkich marek. Naszą specjalnością jest regeneracja reflektorów samochodowych- dokonujemy tego przez nałożenie nowej warstwy odbłyśnika. Działanie takie powoduje, iż lampy samochodowe odzyskują swój pierwotny wygląd oraz funkcjonalność. Dodatkowo polerujemy zmatowiałe klosze reflektorów, aby zapewnić im maksymalna przejrzystość i jak najlepsze przepuszczanie światła. Przy okazji, lampy nabierają wyglądu, który posiadały w czasach swojej świetności. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się bliżej z aktywnością firmy oraz referencjami naszych zadowolonych Klientów.

Posted in unimak Motoryzacja | Tagged , , , , | Leave a comment