Blog Archives

Styldrew – karmniki

Styldrew - karmniki

Firma STYLDREW znajduje się w miejscowości Chojna, w województwie zachodniopomorskim. Mamy duże doświadczenie w produkcji wyrobów drewnianych. Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju. Robimy budy dla psów albo kotów, donice, doniczki, donice narożne z ławkami, skrzynie, podesty do ogrodów, drewutnie oraz wędzarnie, piaskownice, karmniki oraz budki lęgowe, domki dla dzieci, toalety, a także meble ogrodowe. Prócz tego sprzedajemy boazerie. Wykorzystujemy najlepszej jakości drewno krajowe oraz stosujemy ekologiczne kleje oraz lakiery. Mogą Państwo wybierać spośród następujących odcieni impregnatów: sosna, kasztan, mahoń, pinia oraz palisander. Zajmiemy się również realizacją usług stolarskich na zamówienie. Każdy etap pracy jest drobiazgowo konsultowany, wobec tego mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście. Dokładne informacje i cała oferta na stronie.

Posted in unimak Usługi | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Wyroby z drewna

Wyroby z drewna

Sklep online domwogrodzie.pl ma w swoim asortymencie zarówno akcesoria do ogrodu jak i inne wyroby drewniane. Często kupowanym wyrobem jest buda dla psa, zwłaszcza przed zimą, bo wówczas dochodzi do głosu nasza wrażliwość. Budy dla psa z naszej oferty są proste, ale niedrogie i prawidłowo ocieplone, dlatego są popularne przez nabywców. Innym asortymentem drewnianym, który jest chętnie kupowany w sklepie domwogrodzie.pl jest piaskownica drewniana, którą można ustawić w ogródku. Dzieci lubią się w nich bawić, a wytwarzane przez nas piaskownice są trwałe i bezpieczne. Przez to chronimy pociechy przed chorobami odzwierzęcymi. Dla dorosłych w ofercie jest wędzarnia drewniana do ustawienia w ogrodzie. Gdy zbliża się wiosna wszyscy potrzebują akcesoriów ogrodowych, piaskownic drewnianych, więc prosimy na zakupy.

Posted in unimak Akcesoria zoologiczne, unimak Ogród, unimak Ogrody | Tagged , , , | Leave a comment

Meble ogrodowe drewniane

Meble ogrodowe drewniane

Kiedy zbliża się pora cieplejsza, wtedy często zaczynamy myśleć o naszym ogrodzie. Planujemy zasiewy, weryfikujemy meble ogrodowe, odwiedzamy centra ogrodnicze. Serwis online domwogrodzie24.pl sprzedaje zarówno akcesoria ogrodowe jak i inne wyroby z drewna takie jak donice drewniane i skrzynie drewniane. Chętnie kupowanym przedmiotem jest buda dla psa, jednak głównie jak minie lato, bo wtedy jest coraz chłodniej i szkoda nam psów. Budy dla psów w naszej ofercie są praktyczne, ale tanie i prawidłowo ocieplone, z tego powodu są poszukiwane przez nabywców. Innym asortymentem z drewna, który jest chętnie nabywany w naszym sklepie jest piaskownica dla dzieci, którą ustawia się w ogrodzie. Maluchy je uwielbiają, a nasze piaskownice są trwałe, z ławeczkami i mają pokrywę, dzięki temu piasek jest czysty, a piaskownice nie stwarzają zagrożenia chorobowego.

Posted in unimak Ogród, unimak Ogrody | Tagged , , , | Leave a comment