Pogotowie hydrauliczne w Krakowie

Pogotowie hydrauliczne w Krakowie

Moja firma działa na rynku od dwudziestu lat. Zasięgiem swojego działania obejmuje Kraków oraz okolice tego pięknego miasta. Mój zespół specjalistów i konserwatorów jest gotowy do pomocy 24 godziny 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku do załatwienia twoich problemów.

Rozbudowana oferta mojej firmy zawiera takie pozycje jak: montaż i serwis urządzeń firm Junkers i Neckar, montaż i naprawa kuchenek gazowych, montaż i serwis bojlerów elektrycznych czy usuwanie awarii (np.cieknący kran, zapchany zlew). Oprócz tego prowadzę pogotowie kanalizacyjne.Kanalizacja należy przecież do tej grupy instalacji sanitarnych, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny dom, blok czy budynek użyteczności publicznej.Więcej o kanalizacjach można przeczytać na stronie internetowej: http://hydraulikkrakow.pl/kanalizacja.

Zatrudniam tylko wykwalifikowanych pracowników. Wykonują oni wszystkie usługi solidnie, uczciwie i w wyznaczonych prędzej terminach. To m.in.dzięki ich ciężkiej pracy firma posiada już grono trwałych Zleceniodawców i przez cały czas przekonuje do siebie nowych. Posiadam stosowne certyfikaty i uprawnienia: energetyczny, gazowy, Junkersa. Mam Autoryzowany Serwis Urządzeń Junkers – sprzedaż, montaż oraz naprawa. Usługi wykonuje zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Ponadto gwarantuje niezwykle korzystne ceny. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy kontaktować się ze mną, dzwoniąc pod numer telefonu: 515 767 129.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0580595, Długość geograficzna: 19.928989

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 67 (ostatnio: 30.08.2021 00:06:27)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 15.05.2017 02:18:38)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Ogrzewanie and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz