Rowy noclegi

Rowy noclegi

Nieduża wioska rybacka leżąca w zasięgu terytorialnym gminy Ustka będąca również niedużym portem morskim ma wśród turystów niemałe grono wielbicieli. Jest to miejsce nad morzem z urokiem i klimatem, jakiego poszukują mieszkańcy dużych aglomeracji pragnący odmiany od wielkomiejskości.

Rowy noclegi w licznych ośrodkach wczasowych czynnych przeważnie sezonowo, ale także w willach oraz pensjonatach powstających jak tak zwane grzyby po deszczu na alejkach wytyczonych na łąkach, gdzie wcześniej wypasano krowy oferuje od zaraz.

Sielskość Rowów, a równocześnie dostęp do zdobyczy cywilizacji pod postacią zaplecza noclegowego, gastronomii, usług wszelkiego rodzaju, dają wygodę wypoczynku na wczasach nad Bałtykiem. Jeśli ktokolwiek z planujących w tym miejscu wakacje lub wczasy nie znajdzie miejsc noclegowych zawsze może wsiąść w autobus kursujący do miasta letniskowego, siedziby gminy, a tu Ustka noclegi znajdzie dla was bez wątpienia. Usteckie uzdrowisko ma lepsze połączenie autobusowe i wygodniej przyjechać tu niż do Rowów, gdyż to wczasowe miasto nad Bałtykiem posiada stałe połączenie autobusowe z dużymi miastami i znanymi miejscami wypoczynku leżącymi na drugim krańcu Polski jak Jelenia Góra czy Karpacz.

Do Rowów zaś jeśli nie dysponujemy własnym środkiem transportu można przyjechać korzystając z połączenia autobusowego realizowanego na trasie Słupsk Rowy.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 65 (ostatnio: 28.08.2021 10:08:49)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 16.06.2017 08:27:13)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Hotele i noclegi, unimak Sport i turystyka, unimak Usługi turystyczne and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz