Skoki w tandemie

Skoki w tandemie

SkyDive 3miasto proponuje Wam szczególną formę aktywności połączoną z dużą porcją adrenaliny – skoki w tandemie. Poza tym oferujemy szkolenia Static Line , kurs AFF a także organizujemy imprezy integracyjne.

Od dłuższego czasu coraz bardziej popularne stają się u nas skoki spadochronowe. Dużo ludzi do życia potrzebuje od czasu do czasu dużej dawki adrenaliny. Tacy ludzie. Ludzie ci poszukują różnych form sprawdzenia swoich granic: skaczą na bungee, zdobywają górskie szczyty, skaczą ze spadochronem lub uprawiają inne sporty zaliczane do niebezpiecznych. Do tych form rekreacji należy się specjalnie przygotować. W wypadku skoków spadochronowych powinno się skończyć kurs i pozytywnie zaliczyć egzamin ażeby móc wykonywać skoki samodzielnie. Istnieje jeszcze jedna forma skoków ze spadochronem – skoki w tandemie. Jest to najszybsza i tania metoda zaznania spadochroniarstwa bez dużych formalności. Skok tandemowy wykonuje się jako pasażer z instruktorem z wysokości 4km. Skoki ze spadochronem są zaliczane do sportów ekstremalnych i są uważane za najbezpieczniejszą tego rodzaju dyscyplinę sportową. Instruktorzy, którzy wykonują skoki z pasażerem są bardzo doświadczeni i posiadają specjalne uprawnienia. Spadochron tandemowy składa się z dwóch czasz: głównej i zapasowej, oprócz tego wyposażony jest w specjalne urządzenie zabezpieczające ADD, które mierzy różnice ciśnienia względem czasu i gdy zostaną naruszone warunki bezpieczeństwa skoku, to urządzenie automatycznie otworzy spadochron zapasowy. W skład wyposażenia wchodzi także stabilizator, którego zadaniem jest ograniczyć prędkość spadania do max około 200 km/h.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 54.6091961, Długość geograficzna: 18.492726800000014

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 53 (ostatnio: 23.12.2020 06:26:03)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 31.07.2017 05:36:13)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Kursy i szkolenia, unimak Organizacja imprez, unimak Sporty letnie and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz